حرفهای عاشقانه‌ای که همسرتان نیاز دارد بشنود


برای تو احترام قائلم
ممکن است کلیشه‌ای به نظر آید، اما مردان و زنان متفاوت هستند. آنها مانند هم فکر نمی‌کنند، حرف نمی‌زنند و یا در موقعیت‌های مشابه مانند هم پاسخ نمی‌دهند. زنان می‌خواهند دوست داشته شوند، محبوب باشند و احساس امنیت کنند. اما مردان احترام می‌خواهند. از آن جا که مردان اغلب زمانی کنار می‌کشند که آن احترام را احساس نکنند، ایجاد اشتیاق لازم برای آنها، می‌ارزد. یک مرد می‌خواهد بداند که تمرکز شما صرفاً بر روی اوست و او، اولویت شماست.


زن با سوییت شرت خاکستری در حال نگاه کردن به مردی با ژاکت طوسی و شال طوسی با ریش و موهای نامرتب


تو خوش قیافه‌ای
ممکن است بدیهی به نظر بیاید، اما مردان از ستایش شدن لذت می‌برند، مخصوصاُ وقتی که در تلاش برای تحت تأثیر قرار دادن نیستند. هنگامی که از ظاهر همسر خود، موقع رفتن به سرکار تعریف می‌کنید، روزش را ساخته‌اید. گفتن این حرف زمانی که با هم به یک مکان زیبا می‌روید دلنشین است، اما وقتی همسرتان در حال رفتن به محل کارش است، شنیدن این جملات اعتماد به نفس مضاعفی به او می‌دهد.
زن با موهای مشکی و بلوز زرد در حال بستن کراوات برای مرد با موهای تیره و پیراهن راه راه


متشکرم
چشم‌پوشی کردن از کارهای کوچک راحت است. فرقی نمی‌کند، چه این کار درست کردن قهوه مطابق میل شما باشد، و چه نگه داشتن در برای شما، به او بگویید که چه قدر برای تلاش‌هایش ارزش قائلید. به این ترتیب او دقیقاً می‌داند که چه کارهایی را خوب انجام داده و بیش‌تر آن را انجام خواهد داد.

زن با موهای دم اسبی و ژاکت جین آبی در حال بوسیدن گونه مردی با موهای تیره و پیراهن آبی کمرنگ

به تو اعتماد دارم
در برقراری ارتباط ، وقت شناسی و زمان‌سنجی بسیار مهم است. بهترین زمان برای در میان گذاشتن احساسات‌تان با همسرتان درست قبل و یا در حین رابطه جنسی است. در آن زمان، سطح اوکسیتوکسین، هورمونی که احساس اعتماد و عشق و صمیمیت را افزایش می‌دهد، بالا می‌رود و بنابراین این لحظه بهترین زمان برای حرف‌های عاشقانه با شریک‌زندگیتان است.


تصویر زن با تی‌شرت قهوه‌ای و شلوار سفید و مرد با پیراهن سفید و شلوار جین از پشت سر در حالیکه دست دور کمر یکدیگر انداخته‌اند


من طرف تو هستم
راهی پیدا کنید که همسرتان بفهمد، به صورت روزانه، که شما طرف او هستید. ممکن است وفاداری خود را زمانی که همسرتان حس می‌کند همه دنیا مقابل او هستند، با ایستادگی به خاطر او نشان دهید. اجازه بدهید که او بداند که او را برای چیزهایی که در موردشان اشتیاق دارد حمایت می‌کنید. به او نشان دهید که برای ارزش‌هایش، ارزش قائلید. با این‌ کار یک حس کار گروهی، امنیت و صمیمیت به رابطه‌تان افزوده می‌شود.


زن با ژاکت طوسی و دامن سیاه با خالهای سفید و مرد با پیراهن سفید و شلوار بژ در حالی که دست یکدیگر را گرفته انددارم گوش می‌دم
گفتگو کردن مردان با زنان متفاوت است، یعنی زمانی که ناراحت هستند تمایل به سکوت دارند. در این مواقع، اذیتشان نکنید، اما بگذارید بدانند که کنارشان هستید، و وقتی که شروع به صحبت در مورد مشکلشان کردند، صحبتشان را قطع نکنید و پیش از آن که از شما بخواهند نظری ندهید. اجازه دهید احساس امنیت و عدم قضاوت کنند. بر اساس تحقیقات زوج‌هایی که واقعاً به یکدیگر گوش می‌دهند شادتر هستند و سطح کمتری از افسردگی و اضطراب را تجربه می‌کنند.


زن با موهای بلوند با بلوز سفید و شلوار جین در حالیکه به مرد با موهای تیره و ژاکت بژ تکیه داده استصبح بخیر، بیا خوش بگذرونیم 
شاید عین جملات بالا را بکار نبرید، اما نوازش ذهنی قبل از نوازش بدنی است. اگر می‌خواهید یک شب رابطه داشته باشید، عشقبازی از صبح آن شروع می‌شود. بنابراین برای او در طول روز پیام‌های وسوسه‌انگیز بفرستید. او خود، ایده را خواهد گرفت.

دختری زیبا با موهای بلند زیتونی و بلوز آبی نفتی و شلوار جین در حالی که روی تخت دراز کشیده و لبخند میزند در حال فرستادن پیامک با گوشی موبایل است
متأسفم 
وقتی یک دعوای غیرمنطقی ناشی از یک وضعیت احمقانه رخ می‌دهد، بهترین کار عذرخواهی کردن، قبل از تبدیل شدن به یک دعوای بزرگتر است. همسرتان همیشه دشمن نیست. گاهی اوقات هورمون‌ها و یا حتی نبود کالری مجرمان اصلی هستند.زن با موهای تیره و لباس صورتی و شلوار جین و مرد با پیراهن سفید و شلوار طوسی روی پله‌ها نشسته‌اند و زن در حال دادن شاخه گل قرمزی به مرد است

رفقات سرگرم‌کننده‌اند
شبهایی هستند که ترجیح می‌دهید به جای وقت‌گذرانی با دوستان صمیمی همسرتان در خانه بمانید. اما این افراد بخشی از گذشته او هستند و مهم است که او بداند شما هر جنبه از زندگی او را دوست دارید ( حتی اگر این طور نباشد). رفتن به رویدادهای اجتماعی و یا آیین‌های خانوادگی او شما را وادار می‌کند که همسرتان را از دید اشخاص دیگر ببینید و به یاد آورید که چرا با او ازدواج کرده‌اید.

سه پسر جوان در حالی که روی کاناپه نشسته ومیخندند و دو نفر از آنها سرگرم بازیهای ویدئویی هستند و نفر وسط  کاسه‌ای در دست دارد و در حال خوردن است

تو خوش‌هیکلی
سرانجام همسرتان به عنوان تصمیم سال نو شروع می‌کند به باشگاه رفتن (البته پس از شش ماه)، و پروتئین‌شیک را جایگزین نان شیرینی صبحش می‌کند. ممکن است هنوز آدونیس نشده باشد، اما با کمی تشویق به تلاش خود ادامه می‌دهد. با این روش در شروع کار وقتی بیش‌ترین وسوسه را برای تسلیم شدن دارد، به او روحیه می‌دهید. به یاد داشته باشید، او تا اندازه‌ای خودش را برای شما بهتر می‌کند، بنابراین حمایت کردن او مهم است.  پیوستن به برنامه سلامتی او یک راه عالی برای نشان دادن این موضوع است که شما به او اهمیت می‌دهید. علاوه بر این، اندورفین‌های ناشی از ورزش به زندگی جنسی شما لطمه‌ای نمی‌زند.


مرد جوان در باشگاه در حالی که لبخند میزند و ورزش دراز و نشست انجام می‌دهد


با تو بهترم
همسرتان شما را دوست دارد و هر کاری برای شما می‌کند، بنابراین وقتی خود را در دام کارهای روزمره دیدی و تا حدودی احساس کم فروغی کردی، بزرگ‌ترین جایزه‌ای که می توانی به او بدهی یادآوری این نکته است که او زندگی تو را کامل کرده است. مردان هر کاری که در توان‌شان باشد برای تحت تأثیر قرار دادن شما می‌کنند. شما نیروی محرکی هستید که هر روز آنها را از خواب بیدار می‌کند. مردان به خاطر زنان اتومبیل‌های فانتزی می‌رانند. آنها خوب می‌پوشند، ادوکلن می‌زنند، آرایشگاه می‌روند و تلاش می‌کنند همیشه پر  جلوه و نو به نظر‌ آیند، به خاطر شما. آنها همه این کارها را به این دلیل انجام می‌دهند چون می‌دانند در نهایت، بیشتر از شما دریافت می‌کنند.

دختر زیبا در حالی که لبخند می‌زند و دستش زیر چانه‌اش است به پسری که لبخند می‌زند نگاه می‌کند

خیلی خوشمزه بود
برای مردان خودنمایی نزد زنان یک نیاز اساسی است. در حالی که معمولاً سعی می‌کنند کارشان را خوب انجام دهند، اما ممکن است فاقد مهارت‌های آشپزی باشند. با این وجود به خاطر تلاش‌هایش از او قدردانی کنید. اگر برای خشک شدن مرغ به او زخم زبان بزنید، ممکن است احساس ناتوانی کند و هرگز دوباره سعی نکند.

مرد با تیشرت طوسی روشن در حالی که تابه و قاشق در دستان خود دارد در حال اشپزی کردن است و زن با موهای کوتاه تیره در حالی که میخندد به مرد نگاه می‌کند

من خوشحالم
اگر می‌خواهید که یک رابطه رضایتبخش داشته باشید، نخست باید با هر کس که هستید احساس خوشحالی کنید. ممکن است شبیه نصیحت‌های مادرانه باشد، اما واقعیت دارد. شما نمی‌توانید همسرتان را برای این که تنها منبع خوشبختی‌تان باشد، تحت فشار بگذارید. اگر شما کاملاً خودتان باشید بدون هیچ پوششی، بهترین فرد را به طرف خود جذب خواهید کرد زیرا نور، نور را جذب می‌کند.در یک دشت زیبا مرد جوان در حالی که زن را کول کرده و میخندد و زن نیز دستان خود را دور مرد حلقه کرده و می خندد

به تو افتخار می‌کنم
مردان به مسائل مربوط به کارایی بسیار حساسند. به آنها بگویید که بهترینند تا تأثیر مثبت آن را ببینید. مردان نیاز دارند اطمینان حاصل کنند که دارند کار درست را انجام می‌دهند.بیشتر اوقات، هنگامی که از یک مرد منزوی علت را جویا شوید، خواهد گفت که او فقط نمی‌دانسته که چه کار کند و نمی‌توانسته کاری را درست انجام دهد، بنابراین تسلیم شده است. اطمینان دادن و تصدیق مانند یک ایمن‌سازی است در برابر این اتفاق.زن و مرد در حالی که پشت میزی در خیابن نشسته‌اند لبخند می‌زنند و دستهایشان را به یکدیگر می زنند

تو یک ستاره راکی
حتی اگر خواندن، رقصیدن و یا نواختن گیتار دقیقاُ هنر او محسوب نمی‌شود، برای سرگرمی‌ هم که شده تشویقش کنید. جدی نگرفتن بیش از حد، زندگی بسیار شادتری را برایتان می سازد.


زن با پوست تیره و موهای قهوه‌ای در حالی که لبخند میزند به پسر که در حال گیتار زدن و خواندن است نگاه می‌کند
لول (خنده)
خنده باعث آزاد شدن اندورفین می شود که درد را کنترل کرده و احساس خوشبختی را افزایش می‌دهد. حتی اگر  او یک استندآپ کمدین نباشد، یک خنده ساده هم به شادتر شدن هر دویتان  کمک خواهد کرد.

دختر جوان و زیبا  در حالی که می خندد دستانش را روی شانه مرد جوانی که نشسته و می خندد گذاشته است
تقصیر تو نیست
همه ما روزهای بد داریم و ممکن است به نظر آسان‌تر بیاید که عصبانیت خود از رییس‌مان  را بر سر همسرمان خالی کنیم. گرچه احتمالاً ما در قلب خود می‌دانیم که عامل ناراحتی ما او نبوده، ولی او ممکن است حرف‌های ما را به دل بگیرد. به جای این کار، صادقانه حقیقت را در مورد علت بدخلقی خود به او بگویید. مطمئناً او بهترین مدافع‌تان خواهد بود.


زن میانسال با موهای بلوند در حالیکه روی مبل نشسته و دستانش را حرکت می دهد با مرد یانسالی که روبرویش نشسته و دستانش را زیر چانه اش گره کرده حرف میزندبرای مشاهده دیگر مطالب بخش زناشویی اینجا کلیک کنید.

برای دریافت مطالب، ایمیل خود را وارد کنید:

بهبانو را در توییتر دنبال کنید

برای دریافت مطالب، ایمیل خود را وارد کنید: